O nás

Náš příběh je naprosto obyčejný. Naše seznámení se datuje na 20. 4. 2015. Ten den si pamatuji velmi přesně. Rád bych řekl, že jsme se do sebe ihned zamilovali a život byl krásný. Zamiloval jsem se jen já do Lenky. Naše první schůzka musela být pro Lenču velmi náročná. Ale nějaký dojem jsem zanechal, protože jsem dostal šanci na druhé rande. Nicméně sympatie byly později oboustranné. Jak to tak bývá, láska je láska a naše kroky jistě vedly před oltář, kam nás doprovodila naše psí slečna Akirka. Naše svatba se konala 28. 5. 2016 v Blatničce. Blatnička je rodná obec mé milované manželky. Pokud smím podotknout, jsem městský kluk z Českých Budějovic. Ale srdce mě vždy táhlo na venkov. Takže slovo dalo slovo a koupili jsme si domeček kousek od Českých Budějovic. Možná někoho napadne, proč se krásná mladá holka ocitla v Českých Budějovicích? Může za to studium. Není to tím, že by Lenča studovala v Budějkách, ale svoji vysněnou práci dostal právě ve městě, kde by chtěl žít každý. Tím se osud naplnil a mohly se potkat naše po lásce toužící dušičky.

Již brzy se naše rodinka rozrostla o další psí slečnu Erensie. Jako Akirka je to Flat coated retrievr. S manželkou jsme výstavami nepolíbení, ale i zde je důležité poznat nové. Holky jsou krásné. Tak začíná naše putování po výstavách.

Lenka je velmi aktivní žena, která miluje přírodu, dlouhé horské výlety a jógu. Tu jsem vyzkoušel také, ale jak má manželka správně podotýká, vypadám u toho jako nemotorný kačer Donald. Další výsadou mé dramé polovičky je úklid. Je jím naprosto posedlá, což potřebuji. Protože nejsem úplně uklízecí typ. Spíš naopak.

Pokud mohu říci něco o mně. Mojí životní vášeň je rybařina, sport a práce s dětmi. S dětmi se snažím pracovat nejen mou profesí, ale řádně vyplňovat i  jejich volný čas. Pokud nejsem u dětí, určitě stojím na empiru či se toulám s Akirkou a Erinkou u vody.

To o nás asi zatím stačí.